Zrazuje pseudokníže český národ?

úterý 10. červen 2008 12:23

Ministr zahraničních věcí České republiky Karel Schwarzenberg vulgo Kníže se od 5. do 8. června zúčastnil v USA utajeného setkání skupiny Bilderberg Group, zjistila redakce iDNES.cz.

Ministrova návštěva měla zůstat v utajení, neinformovala o ní ani oficiální webová stránka ministerstva, ani vlády, česká veřejnost se o ní dozvěděla jen díky kvalitní práci kolegů novinářů. Skupina své jméno dostala podle   hotelu  Bilderberg v holandském Oosterbeeku, kde se vybraní bankéři, průmyslníci a politici konspirativně setkali poprvé v roce 1954. Skupina byla založena americkými byznysmeny a evropskými bývalými kooperujícími nacisty kvůli vzniku Evropského společenství z něhož se postupně vyklubala nedemokatická EU.  Od té doby se setkání uskutečňují pravidelně dvakrát i vícekrát do roka, vždy na jiném místě a za nejpřísnějších bezpečnostních opatření.

Podle britských zdrojů hrál ústřední roli v tomto procesu princ Bernhard Nizozemský (Bernhard of Netherlands). Bernhard byl členem nacistické strany od roku 1933 do roku 1937, na členství rezignoval jeden den po kontroverzní svatbě s příští nizozemskou královnu. Načasování jeho rezignačního dopisu (aby se mohl přiženiti do holandské královské rodiny) nám říká více o podstatě konspirující skupiny.  Kopie rezignačního dopisu prince Bernharda byla nalezena ve Washingtonském národním archivu. Dopis končí „Heil Hitler” - podivné zřeknutí se nacistické stany, což? V roce 1934 byl subjektem zprávy výboru amerického kongresu, která ho identifikuje jako důstojníka SS propojeného s hlavním průmyslovým spojencem nacistů - I.G.Farben.  V roce 1976 byl odhalen Donnerskou komisí holandské vlády, že přijal úplatek 1 milion dolarů od firmy Lockhead Corporation. Tak do takového spolku bylo naše Kníže a ministr přizváno. Připomínám, že v rozporu s Benešovými dekrety zprivatizoval v Čechách miliardové majetky, v rozporu s vůlí většiny národa navrhl Topolánkově vládě uznání  loutkového státu Kosovo, čímž vrazil dýku do zad  přátelskému národu srbskému. 

Proč jel mezi Bilderbergy? Podle všech indicíí tam jel doladit podrobnosti přijetí Lisabonské smlouvy, která může podle právních analýz umožnit další obejití  Benešových dekretů a umožnit nacistům a jejich dědicům uchvátit miliardové majetky v ČR, viz   http://blog.halonoviny.cz/node/6   V USA je účast státních činitelů na tajných schůzkách bez vědomí Kongresu zakázana a trestná. V našem Kocourkově zřejmě ne!

Milan Rokytka

Milan Rokytka

Milan Rokytka

Svoboda slova je nedělitelná! Takové krédo prosazuji v Radiu Haló Futura (RHF), prvním politickém rádiu v České republice.

Psát a mluvit se může o všem, neexistuje nelegitimní otázka.

REPUTACE AUTORA:
0,00

Tipy autora